Kava įgauna taikos ir tylos, „Cold Brew“ gamina mobiliuosius įrenginius, dvidešimt šalių kuria Jemeno kavos istoriją

mes kultūra


1. Keramika, kava ir pyragaičiai įeina į… Honkongo dirbtuves. Tai, kas vyksta toliau, yra kūrybinis eksperimentas su „neapdorota kava“. Renginys THE SHOPHOUSE, kurį veda „Handyman Roasters“, „Phoenix Coffee Roastery“ ir „Plumcot Bakery“ atstovas Naam Yu, vyksta per
rugpjūčio 7 d. Ar galime sulaukti giesmės „kieno namai“?

2. Japonijos kavos namai Maru pradėjo išskirtinę prekės bendradarbiavimas su Taikos ir tylos muziejus į savo parduotuvę ir internetinę parduotuvę pristato žemės atspalvių medvilninius gobtuvus, erdvius krepšius ir geidžiamus dangtelius. Aukštos kokybės kava atitinka aukštą vibracijos ramybę. Iki pasimatymo lauke.

3. Miir’s Cold Brew kavos filtras yra čia ir paruoštas naudoti kelyje. Filtras prisukamas ant plačios burnos buteliuko viršaus ir jo pagaminimas trunka iki 10 valandų. Štai kaip tai padaryti šioje instrukcijoje kavos vaizdo įrašą, kuriame taip pat parodyta viskas apie mikroperforacijas, leidžiančias procesą. Go Go Coffee programėlė

4. Kofeinas yra antraštė a „New Yorker“. straipsnyje, kuriame aprašomas Los Andželo „Starbucks“ tinklų uždarymas dėl „sudėtingų incidentų“. Tai gali reikšti daugiau vietos nepriklausomai kavinei perimti bloką. Paslėpkite savo parduotuves.

5. Kai spaudžia 2016 metų Aeropress čempionas, spaudžia ir kultūra. Buvęs JAV „Aeropress“ čempionas Benas Jonesas sukūrė naują gėrimą su nešiojamu rankiniu prietaisu, kurį galima naudoti namuose ar kelyje. Pavadintas Aerotoninis, gėrimas gali būti grynas arba girtas, puikiai tinkantis pasaulio vasaros karščiams. Dvi pusės kaip kava.

6.Mokhtar Alkhanshali, 2018 m. knygos „Mokha vienuolis“ tema, surengs pirmąjį Nacionalinis Jemeno kavos aukcionas. Jis įkūrė savo kavos kompaniją „Port of Mokha“ ir pelno nesiekiančią „Mokha Institute“, kuri rengs aukcioną, kuris vyks rugpjūčio 31 d., kuriame dalyvaus dvidešimt šalių. Istorinis.

7.Kaip skamba vasara? Jei esate ATL, tai gali būti Donaldo Gloverio daina. Arba tai gali būti pačios Atlantos „Portrait Coffee“ kuruojamas grojaraštis, nurodytas kaip “Vasaros garsas” Rugpjūčio 6 dieną vyksiantis penkių valandų renginys. Tą dieną taip pat galėsite paragauti jų riboto gėrimo „Photo Bloo“ su Color Cold Brew. Vasaros bliuzas bet kam.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *